Usługi

Blacharstwo i lakiernictwo

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy dostarczamy najbardziej wyrafinowane usługi blacharstwa, lakierowania i auto detailingu. Ponad wszystko cenimy sobie jakość wykonywania usług, co pozwala usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów. Najważniejszą cechą w naszej pracy jest dokładność oraz dbałość o najmniejsze szczegóły. Połączenie tych wszystkich elementów z ogromną pasją daje bezkompromisową jakość, która jest wizytówką naszej firmy.

BLACHARSTWO  I  LAKIERNICTWO

Nasz serwis blacharsko-lakierniczy wyposażony jest w bardzo nowoczesny sprzęt – od najprostszych narzędzi ręcznych po specjalistyczne urządzenia lakiernicze. Wszystkie narzędzia są na najwyższym światowym poziomie. 

Bezpyłowa kabina lakiernicza, komputerowy dobór lakieru i własna mieszalnia lakierów renomowanej firmy PPG pozwala na wykonanie usługi na najwyższym poziomie. 

Pracujemy przy użyciu lakierów renomowanej firmy PPG co pozala osiągnąć najwyższą jakość!
AUTO DETAILING

Proces auto detailingu to doprowadzenie auta do nienagannego stanu wizualnego zarówno od strony wnętrza jak i lakieru. 

Zadbany samochód to nie tylko jego większa wartość i lepsze samopoczucie użytkownika, to także to, jak widza Nas inni, czyli Nasz wizerunek. U nas pozbędą się Państwo powierzchownych rys z lakieru oraz brudu, tłuszczu i nieprzyjemnych zapachów z wnętrza. 

W pakiet takich usług może wchodzić : 

  • – Polerowanie reflektorów 
  • – Polerowanie lakieru z zabezpieczeniem powłoka ochronną 
  • – Kpl. czyszczenie wnętrza( pranie i czyszczenie każdej tapicerki, czyszczenie elementów plastikowych i konserwacja ) 
  • – Przygotowanie auta do sprzedaży 
TAPICERKI

Odnawiamy tapicerkę samochodową zarówno skórzaną, jak i uszytą z innych materiałów. Dzięki dużemu doświadczeniu, umiejętnościom oraz specjalnemu sprzętowi przywracamy wszystkim wnętrzom aut ich oryginalny i estetyczny wygląd.

Polecamy realizację wspomnianych napraw klientom z Warszawy i innych miast regionu stołecznego. Podejmujemy się naprawy obszyć foteli samochodowych, kierownic, sufitów i powierzchni bocznych na drzwiach.