Dlaczego My

Dlaczego My?

Decydując się na usługę w naszym serwisie, możesz mieć pewność, że trafiłeś w odpowiednie miejsce. Firma MCARS zatrudnia jedynie najlepszych specjalistów, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu dają gwarancję bezbłędnie i kompleksowo wykonanych zleceń.

Od odbioru auta z Państwa garażu, naprawy blacharsko-lakierniczej po kompletny detailing !!!

Współpraca ze wszystkimi obecnymi na rynku towarzystwami ubezpieczeniowym pozwalana na szybką i sprawną likwidację szkód.

Naszym celem jest przywrócenie autu dawnej świetności pod każdym względem. Technologie lakiernicze ulegają ciągłemu rozwojowi, dlatego nasi lakiernicy są uczestnikami specjalistycznych szkoleń, na których stale poszerzają swoją wiedzę i umiejętności. Nasi pracownicy służą głosem doradczym i skutecznie potrafią dokonać oględzin pojazdów w celu wskazania zakresu potrzebnej interwencji.

W naszym serwisie pozbędą się Państwo powierzchownych rys, ubytków lakierniczych jak i poważnych uszkodzeń po wypadkowych.

Oferujemy naprawy spot, naprawy elementów plastikowych( spawanie-klejenie lamp, zderzaków, itp). Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte wieloma udanymi realizacjami. Na czas naprawy dysponujemy samochodami zastępczymi.